Lakás Oroszlány
Találati lista: 171
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
498 438 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
689 091 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
757 903 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є
762 745 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 833 Є
727 500 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 528 Є
695 000 Ft/m2
Oroszlányon kiadó 4.emeleti, 2 szobás, erkélyes, távfűtéses lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 361 Є
2 364 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
722 500 Ft/m2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є
528 302 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 000 Є
750 000 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
689 189 Ft/m2
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2
Kiváló befektetés vagy első otthon Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 800 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 444 Є25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2