Lakás Oroszlány
Találati lista: 171
Eladó 3 szobás, örökpanorámás panellakás Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
562 903 Ft/m2
Eladó különleges földszinti, szinteltolásos lakás Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
558 333 Ft/m2
Eladó tágas, 3 szobás, azonnal költözhető lakás Oroszlány kedvelt részén, a Tóparton!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
546 774 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nagy lakás a városközpontban eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 667 Є
609 524 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
686 078 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 611 Є
943 056 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
965 116 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 722 Є
940 698 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 278 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 611 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
1 095 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
851 220 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 53nm, 35990000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
679 057 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út, 53nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 417 Є
641 321 Ft/m2