Eladó téglalakás Oroszlány
Találati lista: 151
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 033 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
851 220 Ft/m2
kiemelt
Nagy lakás a városközpontban eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
609 524 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є34 200 000 Ft
620 370 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
663 793 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є32 500 000 Ft
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 673 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Oroszlányon egy 51 m²-es, két szobás-erkélyes 2. emeleti lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Oroszlány Dózsa Gy. út felújított lakás KIZÁRÓLAG nálunk!
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 500 000 Ft
778 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
740 556 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є26 000 000 Ft
471 698 Ft/m2
Erkélyes, első emeleti felújított lakás Oroszlányon eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 000 000 Ft
730 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
660 294 Ft/m2