Eladó téglalakás Oroszlány
Találati lista: 151
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca, 51nm, 34990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Haraszthegyi utca
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
686 078 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 43nm, 41500000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
965 116 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 27nm, 29900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
1 107 407 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 42nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 260 Є
695 000 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
722 500 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
689 189 Ft/m2
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2
Kiváló befektetés vagy első otthon Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 800 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 238 Є25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – Kertalja utca
Oroszlány
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
572 727 Ft/m2
A LIDO HOME eladásra kínál egy első emeleti, tégla építésű lakást Oroszlányban .
Oroszlány
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 482 Є26 000 000 Ft
452 830 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 57nm, 58900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 033 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 41nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
1 095 122 Ft/m2