Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 564
Eladó családi ház, Nyíregyháza, Oros
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є140 000 000 Ft
488 889 Ft/m2
NYÍRSZŐLŐSÖN ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ -4 SZOBA+NAPPALI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
970 588 Ft/m2
Eladó családi ház Nyíregyházán, Hímesen!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
479 870 Ft/m2
Új építésű, Nappali + 3 szobás, 104 nm-es, önálló családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є
841 346 Ft/m2
Nyíregyháza Nyírszőlősön, Felújított, 2+1 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є64 900 000 Ft
751 765 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ALMA UTCA KÖZELÉBEN 3 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
629 762 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BORBÁNYA KÖZPONTJÁBAN 3 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
629 762 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
300 000 Ft/m2
Nyíregyháza - Ságvári Kertvárosban nappali + 4 szobás felújított sorház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
648 905 Ft/m2
Nyíregyháza-Kőlapos 3 szoba + nappalis, új építésű családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є
841 346 Ft/m2
Jó állapotú, szintes sorház eladó Nyíregyháza Korányi kertvárosában!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
641 216 Ft/m2
Nyíregyháza Malomkertben, eladásra kínálok egy igényes, fiatalos, modern, 2023-ban épült 2 hálószobás, amerikai konyhás...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є
999 882 Ft/m2
Oros egyik legjobb utcájában – ház, amiből valódi álomotthon születhetNyíregyháza–Oros kedvelt, rendezett részén, csendes és...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
464 214 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
303 846 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є32 500 000 Ft
630 000 Ft/m2
Nyíregyháza Sóstóhegy új építésű ikerház nappali + 3 hálóval
Nyíregyháza, Sóstóhegy
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 257 618 Є
688 889 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA KORÁNYI KERTVÁROSBAN MODERN KIALAKÍTÁSÚ 5 SZOBÁS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
641 216 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Borbánya, Haladás utca, 85nm, 51900000 Ft
Nyíregyháza, Borbánya, Haladás utca
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
610 588 Ft/m2
Eladó sorház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 257 341 Є
627 703 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KORÁNYI KERTVÁROSBAN SORHÁZI LAKÁS 3+2 SZOBA NAPPALIVAL SZÉP ÁLLAPOTBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
641 216 Ft/m2