Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 564
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 900 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є27 990 000 Ft
465 957 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
635 455 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 800 000 Ft
Kalkulált ár: 245 983 Є
616 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
714 773 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
862 069 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
914 634 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, 105 NM-ES CSALÁDI HÁZ KISTELEKISZŐLŐBEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
638 095 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA DEBRECENI ÚT KÖZELÉBEN MÉGIS CSENDES RÉSZEN TÉGLAÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
638 095 Ft/m2
Nyíregyháza-Korányi kertváros, szép, igényes, 148 m2-es sorház eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
641 216 Ft/m2
Nyíregyháza, Oroson 4 szoba + nappalis újszerű állapotú családi ikerház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
1 151 786 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐS FREKVENTÁLT CSENDES ÖVEZETÉBEN 4 SZOBA + NAPPALIS ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
970 588 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
466 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TESCO ÁRUHÁZ MÖGÖTTI LAKÓÖVEZETBEN 153 NM-ES ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 039 216 Ft/m2
NÍREGYHÁZA, NYÍRSZŐLŐS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZAK ELADÓAK
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
719 820 Ft/m2
Önálló, azonnal költözhető családi ház a Hímesben!
Nyíregyháza, Hímes
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
479 870 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, BORBÁNYA, 84 NM-ES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
629 762 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZA BORBÁNYÁN CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
629 762 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA OROSON 4 SZOBA NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
1 151 786 Ft/m2
KÜLÖNLEGES OTTHON A BELVÁROSBAN, - AHOL A TÉR, A FÉNY ÉS AZ EGYEDI ÉPÍTÉSZETI MEGOLDÁSOK TALÁLKOZNAK!Nyíregyháza...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
596 000 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 374 Є
399 800 Ft/m2