Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
NYÍREGYHÁZA, CSENDES BELVÁROSI UTCÁJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ 29, 43 NM -ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 222 222 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CSENDES ÖVEZETÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK ELADÓAK
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 222 222 Ft/m2
A Bújtosi tóhoz közel, 2026 decemberi átadással kerül kialíkításra egy 24 lakásos társasház, melyben lakások már...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
1 155 938 Ft/m2
A Víztorony közelében kínálok eladásra egy 56 nm-es tégla lakást. A 4.emeleten található, jó elosztású lakásban 2 + 1 fél...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 648 Є
687 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BÚZA TÉR KÖZELÉBEN 2 SZOBÁS, NAGY ERKÉLYES, FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є
730 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros szívében 115m2-es, 3+1 szoba+ nappalis, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
564 348 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SZÍVÉBEN, TÁGAS , BELVÁROSI LAKÁS -115 NM, 3,5 SZOBA, ERKÉLLYEL, GARÁZZSAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
564 348 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA+NAPPALIS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є69 900 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є66 850 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є
1 236 508 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel 2 szoba+ étkezős lakás kedvező áron eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є34 000 000 Ft
500 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA HUSZÁR SORON 68 NM-ES LAKÁS FÖLDSZINTEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є34 000 000 Ft
522 059 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA RÁKÓCZI UTCÁN 63 NM-ES FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є
730 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 1.EMELETEN VILÁGOS SZÉP NAGY LAKÁS GARÁZZSAL KERT KAPCSOLATTAL
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
773 913 Ft/m2
Eladó tágas, panorámás lakás Nyíregyháza szívében!Nyíregyháza belvárosában, kiváló elhelyezkedésű, 93 m2 alapterületű, 2....
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
773 118 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
840 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza, Hímesben 3 szoba + nappalis szép állapotú egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
BELVÁROSBAN 89 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS, ELSŐ EMELETI LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
808 989 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÉBAN 89 NM-ES N + 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
808 989 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 104 NM-ES 3 SZOBA + NAPPALIS LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
721 154 Ft/m2