Eladó lakás Nyíregyháza
Találati lista: 663
NYÍREGYHÁZA JÓSAVÁROS CSALÁDI HÁZAS ÖVEZETÉBEN LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
896 610 Ft/m2
Eladó 67 nm-es, első emeleti lakás garázzsal – Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth tér közelében!Nyíregyháza szívében, a...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
894 030 Ft/m2
Nyíregyháza Kertvárosban eladó egy 2 lakásos társasházban található földszinti, kertkapcsolatos, 85 m2 hasznos alapterültű ...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
645 882 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2 szoba+ nappalis, egyedi gázfűtéses lakás, 12m2-es garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є59 900 000 Ft
822 059 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN 1. EMELETI, 68 NM-ES TÁRSASHÁZI LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є59 900 000 Ft
822 059 Ft/m2
Nyíregyháza abszolút belvárosában, polgári típusú tágas lakás ELSŐ EMELETEN ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
922 785 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
773 333 Ft/m2
BELVÁROS SZÍVÉBEN TÁGAS POLGÁRI LAKÁS ELADÓ-KIVÉTELES LEHETŐSÉG
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
922 785 Ft/m2
NAGYSZÁLLÁSON SZIGETELT TÉGLAÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
666 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
549 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 90 000 Є
590 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
823 529 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utcán 79 m²-es, 4. emeleti erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
550 633 Ft/m2
BELSŐSZINTES 2 SZOBA NAPPALIS LAKÁS A PIAC CSARNOK KÖZELÉBEN.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є52 000 000 Ft
738 095 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT RÉSZÉN 2.EMELETEN 83 NM-ES 3 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
842 169 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓLYOM UTCÁN 1.EMELETEN 2 SZOBA NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 800 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є48 800 000 Ft
784 483 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 63 NM-ES, 2 SZOBA+NAPPALIS, DUPLAKOMFORTOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є50 000 000 Ft
738 095 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utcán 4 szobás, tágas lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
550 633 Ft/m2
Nyíregyháza, Árpád utcában 3+1 szobás, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
550 633 Ft/m2
ÁRPÁD UTCÁN 2+2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
550 633 Ft/m2