Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 593
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 000 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є74 900 000 Ft
657 143 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ CSENDES KÖRNYEZETBEN – GARÁZZSAL, HŐSZIVATTYÚVAL!
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 269 916 Є
865 179 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KORÁNYI KERTVÁROSBAN SORHÁZI LAKÁS 3+2 SZOBA NAPPALIVAL SZÉP ÁLLAPOTBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
641 216 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRSZŐLŐSÖN FELÚJÍTOTT CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
763 529 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐKŐSÖN GARÁZS MENTÉN ÉPÍTETT IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
608 943 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BORBÁNYÁN FELÚJÍTOTT 3 SZOBA 2 NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
610 744 Ft/m2
Eladó sorház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 774 Є
627 703 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Borbánya, Haladás utca, 85nm, 51900000 Ft
Nyíregyháza, Borbánya, Haladás utca
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
610 588 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KORÁNYI KERTVÁROSBAN MODERN KIALAKÍTÁSÚ 5 SZOBÁS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
641 216 Ft/m2
Nyíregyháza Sóstóhegy új építésű ikerház nappali + 3 hálóval
Nyíregyháza, Sóstóhegy
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 259 053 Є
688 889 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 744 Є32 500 000 Ft
630 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 663 Є73 900 000 Ft
747 619 Ft/m2
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
303 846 Ft/m2
Oros egyik legjobb utcájában – ház, amiből valódi álomotthon születhetNyíregyháza–Oros kedvelt, rendezett részén, csendes és...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
464 214 Ft/m2
Nyíregyháza Malomkertben, eladásra kínálok egy igényes, fiatalos, modern, 2023-ban épült 2 hálószobás, amerikai konyhás...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 236 741 Є
999 882 Ft/m2
Nyíregyháza - Ságvári Kertvárosban nappali + 4 szobás felújított sorház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є
648 905 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza-Kőlapos 3 szoba + nappalis, új építésű családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 243 733 Є
841 346 Ft/m2
Jó állapotú, szintes sorház eladó Nyíregyháza Korányi kertvárosában!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
641 216 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
914 634 Ft/m2
Eladó ikerház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
862 069 Ft/m2