Eladó ház- házrész Nyíregyháza
Találati lista: 593
Eladó Ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 161 500 000 Ft
Kalkulált ár: 449 861 Є
1 055 556 Ft/m2
Nyíregyháza eladó ház 88 m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
1 078 409 Ft/m2
Nyíregyháza eladó ház 190 m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 705 Є
441 579 Ft/m2
Nyíregyháza eladó ház 260 m2
Nyíregyháza, Borbánya
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
303 846 Ft/m2
KORÁNYI KERTVÁROSBAN CSALÁDI HÁZ ELADÓ-SZÉP KÖRNYEZETBEN TÁGAS OTTHON
Nyíregyháza
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 347 911 Є
653 927 Ft/m2
KORÁNYI KERTVÁROSBAN 100% KÉSZÜLTSÉGBEN SZINTES IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
912 698 Ft/m2
Már 2026 nyarán költözhet!
Nyíregyháza, Nyírszőlős
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 348 Є
869 892 Ft/m2
SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 4 SZOBA NAPPALIS SORHÁZI INGATLAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є
648 905 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є
733 673 Ft/m2
Eladó családi ház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 21 800 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є21 800 000 Ft
343 103 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Oros, Tornácos utca, 188nm, 168000000 Ft
Nyíregyháza, Oros, Tornácos utca
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 467 967 Є
893 617 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca, 170nm, 136500000 Ft
Nyíregyháza, Belváros, Moszkva utca
Kínálati ár: 136 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 500 000 Ft
Korábbi ár: 133 000 000 Ft
Kalkulált ár: 380 223 Є133 000 000 Ft
802 941 Ft/m2
Most induló projekt Nyíregyháza–Nyírjesen! 3 szoba + nappalis, gardróbos új építésű családi ház 1100 m²-es telkenNyíregyháza...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
761 905 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Nyíregyháza Korányi-kertvárosban modern,új építésű ikerház eladó
Nyíregyháza, Korányi-kertváros
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
927 419 Ft/m2
Nyíregyháza Borbánya központjában eladásra kínálok egy szép állapotú 2 hálószobás, amerikai konyhás nappalis, külön...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 83 500 000 Ft
Kalkulált ár: 232 591 Є
810 680 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség Nyíregyháza Oros frekventált helyén!Nyíregyháza Oros frekventált helyén kinálom eladásra ezt...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
277 222 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó sorház, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є
730 769 Ft/m2
Borbányán, belvárosközeli részen – ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ÖNÁLLÓ családi ház nagy telkenNyíregyháza Borbánya városrészének belvároshoz...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 900 000 Ft