Eladó panellakás Nógrád megye
Találati lista: 39
Eladó panellakás, Bátonyterenye, Lakotelep
Bátonyterenye, Lakotelep
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 167 Є
289 091 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján, Ybl Miklós
Salgótarján, Ybl Miklós
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 700 000 Ft
Korábbi ár: 19 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 167 Є19 700 000 Ft
347 059 Ft/m2
Eladó Bátonyterenyén egy 1 szobás lakás
Bátonyterenye
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 8 500 000 Ft
Korábbi ár: 9 000 000 Ft
Kalkulált ár: 23 611 Є9 000 000 Ft
303 571 Ft/m2
Eladó lakás Bátonyterenyén, kiváló elhelyezkedéssel!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 500 000 Ft
Korábbi ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 26 389 Є9 990 000 Ft
193 878 Ft/m2
68 nm-es lakás a városközpontnál
Salgótarján
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 58 056 Є
307 353 Ft/m2
Kétszobás földszinti lakás a városközpontnál
Salgótarján
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 833 Є
243 396 Ft/m2
Kitűnő helyen, kétszobás, otthonos lakás
Salgótarján
Kínálati ár: 15 600 000 Ft
Kalkulált ár: 43 333 Є
339 130 Ft/m2
Eladó felújított panorámás lakás Bátonyterenye
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 556 Є
363 636 Ft/m2
Otthonos, kétszobás lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 500 000 Ft
Korábbi ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 31 944 Є11 900 000 Ft
234 694 Ft/m2
Panorámás, gyönyörűen felújított lakás eladó Besztercén!
Salgótarján
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
438 596 Ft/m2
Igényesen felújított lakás a városközpont felett
Salgótarján
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
529 787 Ft/m2
Eladó lakás Bátonyterenye/Nagybátony/
Bátonyterenye
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 667 Є
275 410 Ft/m2
Kétszobás salgótarjáni lakás
Salgótarján
Kínálati ár: 8 700 000 Ft
Kalkulált ár: 24 167 Є
164 151 Ft/m2
Eladó három szobás lakás!
Salgótarján
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 944 Є
277 049 Ft/m2
Gorkijon 1. emeleti, 1+2 félszobás, felújított lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 22 990 000 Ft
Kalkulált ár: 63 861 Є
396 379 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Gorkijon 4. emeleti, 1+2 félszobás, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 611 Є