Eladó panellakások Nógrád megyében
Találati lista: 39
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca, 64nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
310 938 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 722 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 55nm, 6990000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 417 Є
127 091 Ft/m2
Alkotmány úton frissen felújított 2+1 félszobás lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
604 918 Ft/m2
Felújított lakás a belváros szívében
Balassagyarmat, Városközpont
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 333 Є
600 000 Ft/m2
Csillag házban 2+2 félszobás, felújított lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 750 Є
513 750 Ft/m2
Arany János út elején 3. emeleti lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 58 056 Є
454 348 Ft/m2
Bátonyterenye eladó lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 167 Є
354 545 Ft/m2
Barátságos lakás nagyon jó áron
Salgótarján
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 056 Є
360 606 Ft/m2
Bátonyterenyén felújítandó, 1. emeleti lakás eladó!
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 611 Є
267 308 Ft/m2
Eladó panellakás, Bátonyterenye, Központ közeli
Bátonyterenye, Központ közeli
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 000 Є
352 941 Ft/m2
Besztercén felújítandó, erkélyes lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 639 Є
282 830 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 500 000 Ft
Korábbi ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 51 389 Є18 900 000 Ft
402 174 Ft/m2
Eladó Lakás, Bátonyterenye
Bátonyterenye
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 667 Є
316 981 Ft/m2
Távfűtéses lakás a városközpontban
Salgótarján
Kínálati ár: 16 700 000 Ft
Kalkulált ár: 46 389 Є
463 889 Ft/m2
Háromszobás lakás a városközpontnál
Salgótarján
Kínálati ár: 10 600 000 Ft
Kalkulált ár: 29 444 Є
203 846 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bátonyterenye 2 szobás lakás eladó!
Bátonyterenye
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 556 Є
203 704 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján, Vásártér
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
390 196 Ft/m2
Eladó panellakás, Salgótarján, Beszterce
Salgótarján, Beszterce
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 900 000 Ft