Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 698
Eladó Üdülő, nyaraló, Somoskőújfalu, Bagókői út, 40nm, 21990000 Ft
Somoskőújfalu, Bagókői út
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 083 Є
549 750 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 722 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 861 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 083 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 861 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 722 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 083 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 55nm, 6990000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 417 Є
127 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 70nm, 36900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
527 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 114nm, 22500000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 500 Є
197 368 Ft/m2
Eladó családi ház, Mátraszele, Mátraszele
Mátraszele, Mátraszele
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 667 Є
318 182 Ft/m2
Panorámás nyaraló eladó Kozárdon – a Cserhát szívében
Kozárd
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 167 Є
650 000 Ft/m2
Alkotmány úton frissen felújított 2+1 félszobás lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
604 918 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Központ
Salgótarján, Központ
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 222 Є
280 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Balassagyarmat, Belváros
Balassagyarmat, Belváros
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 241 389 Є
434 500 Ft/m2
Bátonyterenyén eladó felújított erkélyes lakás
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
382 692 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Salgótarján családi ház jó környéken!
Salgótarján, Eperjestelep, Fazekas Mihály út
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
361 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 333 Є
233 333 Ft/m2
Eladó hangulatos téglanyaraló Somlyóbányán – panorámás, természetközeli környezetben!
Salgótarján
Kínálati ár: 6 900 000 Ft
Kalkulált ár: 19 167 Є
164 286 Ft/m2
Ritka lehetőség Bátonyterenyén – sokoldalúan hasznosítható ingatlan elad
Bátonyterenye
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 056 Є
185 238 Ft/m2