Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 698
Eladó külterületi telek, Dorogháza, Ménkesibánya
Dorogháza, Ménkesibánya
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
405 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 917 Є
229 800 Ft/m2
35HH1114 A Cserhát hegység Fekete-víz völgyében festői kis faluban családi ház eladó.
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
259 000 Ft/m2
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
259 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Diósjenő, Nincs megadva, Börzsönyi utca, 100nm, 49500000 Ft
Diósjenő, Nincs megadva, Börzsönyi utca
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 500 Є
495 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 141nm, 29900000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
212 057 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Szécsény, 492nm, 59900000 Ft
Szécsény
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
121 748 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 150nm, 26900000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
179 333 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Dorogháza, Nincs megadva, 0nm, 85000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 111 Є
1 451 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 38nm, 14500000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 278 Є
381 579 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mátramindszent, Nincs megadva, 75nm, 14900000 Ft
Mátramindszent, Nincs megadva
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 389 Є
198 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 92nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
216 304 Ft/m2
Eladó Építési telek, Karancskeszi, Marakodipuszta, 1998nm, 2490000 Ft
Karancskeszi, Marakodipuszta
Kínálati ár: 2 490 000 Ft
Kalkulált ár: 6 917 Є
1 246 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 137nm, 59900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
437 226 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, 55nm, 9900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 500 Є
180 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 95nm, 23500000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 500 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 65 278 Є24 900 000 Ft
247 368 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 60nm, 13000000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 000 000 Ft
Korábbi ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 36 111 Є13 900 000 Ft
216 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Cered, 93nm, 25000000 Ft
Cered
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
268 817 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 81nm, 18800000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 18 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 222 Є19 900 000 Ft
232 099 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Maconka, 54nm, 17800000 Ft
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 800 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 49 444 Є18 500 000 Ft
329 630 Ft/m2