Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 688
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó szántóföld, legelő, Borsosberény, Külterület
Borsosberény, Külterület
Kínálati ár: 4 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 4 990 000 Ft
Korábbi ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 13 900 Є5 900 000 Ft
nincs megadva
kiemelt
Eladó családi ház, Jobbágyi, Központban
Jobbágyi, Központban
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 900 000 Ft
Korábbi ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 47 075 Є17 500 000 Ft
231 507 Ft/m2
kiemelt
Héhalom, Kossuth utca, 120 m²-es, családi ház, 3 szobás, jó állapotú
Héhalom, Kossuth utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є42 000 000 Ft
332 500 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pásztó, Csillag tér
Pásztó, Csillag tér
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
906 250 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Pásztó, Csillag tér
Pásztó, Csillag tér
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 103 064 Є
925 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bátonyterenye, Aradi út, 117nm, 16800000 Ft
Bátonyterenye, Aradi út
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є
143 590 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 360nm, 39900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
110 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Üzlet, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 62nm, 14990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є
241 774 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert , 90nm, 35900000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
398 889 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Somoskőújfalu, Bagókői út, 40nm, 21990000 Ft
Somoskőújfalu, Bagókői út
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 253 Є
549 750 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 253 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
378 108 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є
250 000 Ft/m2
Felsőpetény, Jókai utca, 98 m²-es, ikerház, 3 szobás, új építésű állapotú
Felsőpetény, Jókai utca
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
815 306 Ft/m2
Eladó családi ház, Balassagyarmat, Frekventált
Balassagyarmat, Frekventált
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є
562 069 Ft/m2
Endrefalva felújított családi ház
Endrefalva
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
224 167 Ft/m2