Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 688
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Alsópetény, központban
Alsópetény, központban
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
714 286 Ft/m2
kiemelt
Eladó üdülő, nyaraló, Nógrád, zártkerti részén
Nógrád, zártkerti részén
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 27 827 Є
454 091 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Hont, Hont
Hont, Hont
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
384 615 Ft/m2
kiemelt
Eladó családi ház, Berkenye, csendes, panorámás részen
Berkenye, csendes, panorámás részen
Kínálati ár: 121 500 000 Ft
Kalkulált ár: 338 440 Є
1 065 789 Ft/m2
kiemelt
Eladó szántóföld, legelő, Borsosberény, Hajnal utca
Borsosberény, Hajnal utca
Kínálati ár: 3 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 3 490 000 Ft
Korábbi ár: 3 900 000 Ft
Kalkulált ár: 9 721 Є3 900 000 Ft
nincs megadva
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 47nm, 5900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 435 Є
125 532 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 32nm, 9490000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 490 000 Ft
Korábbi ár: 10 490 000 Ft
Kalkulált ár: 26 435 Є10 490 000 Ft
296 563 Ft/m2
Eladó Családi ház, Karancsalja, 150nm, 54900000 Ft
Karancsalja
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
366 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca, 64nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
310 938 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút, 180nm, 62000000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
344 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca, 72nm, 16800000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є19 990 000 Ft
233 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Cered, Kossuth Lajos utca, 63nm, 26900000 Ft
Cered, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
426 984 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 46nm, 21690000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 21 690 000 Ft
Kalkulált ár: 60 418 Є
471 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 54nm, 17900000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
331 481 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca, 54nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 50 111 Є
333 148 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 88 579 Є
294 444 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Salgótarján, Városközpont, Pécskő út, 220nm, 64990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Pécskő út
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
295 409 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca, 75nm, 10000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
133 333 Ft/m2