Eladó ingatlanok Nógrád megye
Találati lista: 553
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 722 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 861 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 083 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 861 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 722 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 36 083 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 55nm, 6990000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 417 Є
127 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 70nm, 36900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
527 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 114nm, 22500000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 500 Є
197 368 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 917 Є
229 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Bem József utca, 50nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Bem József utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 972 Є
359 800 Ft/m2
Eladó panellakás, Balassagyarmat, Frekventált
Balassagyarmat, Frekventált
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
809 434 Ft/m2
Eladó családi ház, Herencsény, Csendes
Herencsény, Csendes
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 611 Є
490 833 Ft/m2
Eladó családi ház Bátonyterenye
Bátonyterenye, Maconka
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 778 Є
135 714 Ft/m2
Eladó szőlő nyaralóval Pásztó Muzsla részén
Pásztó, Muzsla
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 36 111 Є
10 708 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Balassagyarmat, MADÁCH 7
Balassagyarmat, MADÁCH 7
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є26 900 000 Ft
470 909 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Borsosberény
Borsosberény
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
590 909 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Balassagyarmat, Bajcsy-Zsilinszky út 21
Balassagyarmat, Bajcsy-Zsilinszky út 21
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 778 Є
760 000 Ft/m2
35HH1114 A Cserhát hegység Fekete-víz völgyében festői kis faluban családi ház eladó.
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
259 000 Ft/m2
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
259 000 Ft/m2
- Alsópetény
- Alsótold
- Balassagyarmat
- Bánk
- Bárna
- Bátonyterenye