Eladó ingatlanok Salgótarján
Találati lista: 154
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Kalkulált ár: 31 944 Є
191 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 141nm, 29900000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
212 057 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 150nm, 26900000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
179 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 38nm, 14500000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 278 Є
381 579 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 92nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
216 304 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 137nm, 59900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
437 226 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 95nm, 23500000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 500 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 65 278 Є24 900 000 Ft
247 368 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 60nm, 13000000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 13 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 000 000 Ft
Korábbi ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 36 111 Є13 900 000 Ft
216 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 81nm, 18800000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 18 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 222 Є19 900 000 Ft
232 099 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 47nm, 5900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
125 532 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, 32nm, 9490000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 9 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 9 490 000 Ft
Korábbi ár: 10 490 000 Ft
Kalkulált ár: 26 361 Є10 490 000 Ft
296 563 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca, 64nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Nyírfácska utca
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
310 938 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút, 180nm, 62000000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
344 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca, 72nm, 16800000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 46 667 Є19 990 000 Ft
233 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 46nm, 21690000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 21 690 000 Ft
Kalkulált ár: 60 250 Є
471 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 54nm, 17900000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 722 Є
331 481 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca, 54nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 972 Є
333 148 Ft/m2
Eladó Sorház, Salgótarján, Városközpont, Pécskő út, 220nm, 64990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Pécskő út
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 528 Є
295 409 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 360nm, 39900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
110 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є
499 815 Ft/m2