Eladó ingatlanok Salgótarján
Találati lista: 155
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 355 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert , 90nm, 35900000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
398 889 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 654 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
478 043 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є
250 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 54nm, 12990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
240 556 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 55nm, 6990000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 6 990 000 Ft
Kalkulált ár: 19 363 Є
127 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 70nm, 36900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
527 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 114nm, 22500000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є
197 368 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 50nm, 11490000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 11 490 000 Ft
Kalkulált ár: 31 828 Є
229 800 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Bem József utca, 50nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Bem József utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 49 834 Є
359 800 Ft/m2
Alkotmány úton frissen felújított 2+1 félszobás lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
604 918 Ft/m2
Eladó családi ház, Salgótarján, Központ
Salgótarján, Központ
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
280 000 Ft/m2
Salgótarján családi ház jó környéken!
Salgótarján, Eperjestelep, Fazekas Mihály út
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
361 250 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Salgótarján
Salgótarján
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 172 Є
233 333 Ft/m2
Csillag házban 2+2 félszobás, felújított lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
513 750 Ft/m2
Forgách telepen 3 szobás családi ház eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 9 000 000 Ft
Kalkulált ár: 24 931 Є
136 364 Ft/m2
Arany János út elején 3. emeleti lakás eladó!
Salgótarján
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 57 895 Є
454 348 Ft/m2