Eladó lakás Nagykanizsa
Találati lista: 217
Eladó Lakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 91 816 775 Ft
Kalkulált ár: 255 757 Є
1 020 186 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Kertváros
Nagykanizsa, Kertváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
208 333 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Nagykanizsán
Nagykanizsa
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 504 Є
402 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
520 000 Ft/m2
Belváros közeli udvari lakás zöld területtel, 2 garázzsal
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 36 800 000 Ft
Kalkulált ár: 102 507 Є
557 576 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Kertváros
Nagykanizsa, Kertváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 638 Є
208 333 Ft/m2
Ritka lehetőség a város szívében – 55 nm-es, kivételes adottságú lakás a Múzeum tér szomszédságában!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 30 400 000 Ft
Kalkulált ár: 84 680 Є
552 727 Ft/m2
Panoráma, amit sosem un meg – Exkluzív penthouse Nagykanizsa szívében
Nagykanizsa
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є
514 948 Ft/m2
Belváros közeli, igényes lakás a hetediken!
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
664 706 Ft/m2
Nagykanizsa belváros szélén, amerikai konyhás felújított lakás eladó
Nagykanizsa, belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
691 837 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
664 706 Ft/m2
Nagykanizsán belvárosi újszerű állapotú lakás
Nagykanizsa
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
706 061 Ft/m2
Eladó nívós társasházi lakás Nagykanizsán!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
668 504 Ft/m2
Belvárosi luxuslakás !!!
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
852 439 Ft/m2
Nagykanizsán a belváros szívében eladó Társasházi lakás
Nagykanizsa, belváros
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 426 Є
363 636 Ft/m2
Belvárosi felújított lakás eladó.
Nagykanizsa
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
690 265 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Belvárosi üzlet
Nagykanizsa
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 20 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 674 Є20 500 000 Ft
416 667 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nagykanizsa, Ady Endre utca 17-19