Eladó téglalakás Mosonmagyaróvár
Találati lista: 147
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 79900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 229 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 521 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32310000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 310 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 310 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 501 Є32 310 000 Ft
897 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 175 439 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
947 368 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
960 526 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
843 590 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
897 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
935 938 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
843 662 Ft/m2
Mosoni kényelem – Kétszintes, teraszos lakás eladó!
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є64 900 000 Ft
983 443 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Ipartelep
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 121 053 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár