Eladó téglalakás Mosonmagyaróvár
Találati lista: 147
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 74nm, 62900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
850 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 52nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
825 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 79900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 229 231 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 521 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32310000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 310 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 310 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 501 Є32 310 000 Ft
897 500 Ft/m2
Tóra néző örök panoráma!
Mosonmagyaróvár, Ipartelep
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Rábl köz
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
MODERN KERTKAPCSOLATOS LAKÁS A VÁROS SZÍVÉBEN!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є82 900 000 Ft
1 012 821 Ft/m2
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Praktikus otthon Mosonmagyaróvár szívében!
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
787 719 Ft/m2
Mosonmagyaróváron 1. emeleti lakás eladó
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 158 730 Ft/m2
Eladó mosonmagyaróvári, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS, 1. EMELETI téglalakás!
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 43 300 000 Ft
Kalkulált ár: 119 945 Є
1 139 474 Ft/m2
Eladó mosonmagyaróvári, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS, kertkapcsolatos téglalakás!
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 66 800 000 Ft
Kalkulált ár: 185 042 Є
1 077 419 Ft/m2
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 50 100 000 Ft
Kalkulált ár: 138 781 Є
1 473 529 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!