Eladó téglalakások Mosonmagyaróváron
Találati lista: 147
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Mosonmagyaróvár szomszédságába Mosonudvaron 70m2-es földszinti lakás eladó
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
971 429 Ft/m2
kiemelt
Mosonmagyaróvár szomszédságában Mosonudvaron miniapartmanok befektetőknek.
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 102 000 000 Ft
Kalkulált ár: 282 548 Є
658 065 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 74nm, 62900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
850 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 52nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
825 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 76nm, 59000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
776 316 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 248 438 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, 58nm, 47500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
818 966 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 000 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є52 500 000 Ft
750 000 Ft/m2
Fiatalos, 2. emeleti, 2 szobás téglalakás a belvárosban!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 36 800 000 Ft
Kalkulált ár: 101 939 Є
1 082 353 Ft/m2
Vízparti otthonok Mosonmagyaróvár belvárosában, a Károlyligetben ILLETÉKMENTESEN!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 73 419 500 Ft
Kalkulált ár: 203 378 Є
1 095 813 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 083 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
549 180 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 71 990 000 Ft
Kalkulált ár: 199 418 Є
1 074 478 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є
481 964 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
889 024 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є62 500 000 Ft
1 068 421 Ft/m2
Különleges ajánlat a Gyöngyös Villaparkban szinte új lakás kiskerttel, prémium minőségben!
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 59 880 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 880 000 Ft
Korábbi ár: 60 880 000 Ft
Kalkulált ár: 165 873 Є60 880 000 Ft
1 197 600 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2