Eladó lakás Mosonmagyaróvár
Találati lista: 181
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 79900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 229 231 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep, 36nm, 32310000 Ft
Mosonmagyaróvár, MOFÉM-telep
Kínálati ár: 32 310 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 310 000 Ft
Korábbi ár: 32 310 000 Ft
Kalkulált ár: 89 501 Є32 310 000 Ft
897 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 121 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 155 000 Є
Kalkulált ár: 55 955 000 Ft
1 890 €/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
964 407 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Mosonmagyaróvár, Gyöngyös 7
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 175 439 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
947 368 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
960 526 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
843 590 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, FELÚJÍTOTT ÉKSZERDOBOZ
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 057 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Halászi lakótelep
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 990 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є89 990 000 Ft
1 023 140 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
897 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
935 938 Ft/m2
Első emeleti panelt keresel Mosonmagyaróváron?
Mosonmagyaróvár, városközpont
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
971 698 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
843 662 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
936 364 Ft/m2