Eladó lakás Mosonmagyaróvár
Találati lista: 181
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca, 47nm, 43600000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є
927 660 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 74nm, 62900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
850 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 52nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
825 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
875 510 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
Tóra néző örök panoráma!
Mosonmagyaróvár, Ipartelep
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Rábl köz
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
MODERN KERTKAPCSOLATOS LAKÁS A VÁROS SZÍVÉBEN!
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є82 900 000 Ft
1 012 821 Ft/m2
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 283 333 Ft/m2
Praktikus otthon Mosonmagyaróvár szívében!
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
787 719 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc utca
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
1 016 667 Ft/m2
Mosonmagyaróváron 1. emeleti lakás eladó
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 158 730 Ft/m2
Mosonmagyaróvári lakás eladó, 1. emelet
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Moson, Széchenyi István utca
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 000 000 Ft
Korábbi ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є46 000 000 Ft
800 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó mosonmagyaróvári, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS, 1. EMELETI téglalakás!
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 43 300 000 Ft
Kalkulált ár: 119 945 Є
1 139 474 Ft/m2
Eladó mosonmagyaróvári, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS, kertkapcsolatos téglalakás!
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 66 800 000 Ft
Kalkulált ár: 185 042 Є
1 077 419 Ft/m2
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 50 100 000 Ft
Kalkulált ár: 138 781 Є
1 473 529 Ft/m2
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 58 300 000 Ft
Kalkulált ár: 161 496 Є
1 166 000 Ft/m2