Eladó ingatlanok Miskolc
Találati lista: 1053
Eladó téglalakás, Miskolc, Fazola Henrik utca
Miskolc, Fazola Henrik utca , Bulgárföld
Kínálati ár: 16 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 700 000 Ft
Korábbi ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 46 389 Є17 000 000 Ft
618 519 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Széchenyi István utca
Miskolc, Széchenyi István utca , Belváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 990 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є42 500 000 Ft
727 091 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Feszty Árpád utca
Miskolc, Feszty Árpád utca , Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó vidéki raktárak, Miskolc, Bábonyi bérc alsósor
Miskolc, Bábonyi bérc alsósor , Bábonyibérc
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 8 900 000 Ft
Korábbi ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 24 722 Є9 500 000 Ft
89 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc, Mélyvölgy utca
Miskolc, Mélyvölgy utca , Belváros
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 220 833 Є
366 359 Ft/m2
ELADÓ CSALÁDI HÁZ MISKOLCON – GÖRÖG-SZŐLŐ UTCA
Miskolc
Kínálati ár: 38 300 000 Ft
Kalkulált ár: 106 389 Є
455 952 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca, 41nm, 27900000 Ft
Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 500 Є
680 488 Ft/m2
Miskolc, belváros, 115 nm-es, nappali + 3 szobás lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 528 Є
565 130 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, a Huba utcában egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található, 1+2 fél szobás, nyugati fekvésű, loggiás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є
509 804 Ft/m2
Eladó 1,5 szobás lakás Miskolcon a Kiss Tábornok úton.
Miskolc
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 389 Є
682 857 Ft/m2
Miskolc, Martinkertváros, 129 nm-es, 4 szobás sorház!
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 276 361 Є
771 240 Ft/m2
Mc, Vasvári Pál utca, 106 nm-es, 3 szobás ház!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 208 306 Є
707 453 Ft/m2
Szentgyörgy lakóparki lakás garázzsal, tárolóval együtt!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 270 909 Ft/m2
Miskolc, Szirma, 110 nm-es, nappali + 3 szobás családi ház!
Miskolc, Szirma, Szirma
Kínálati ár: 161 000 000 Ft
Kalkulált ár: 447 222 Є
1 463 636 Ft/m2
Miskolc, Szent István utca, 27 nm-es garzon eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 333 Є
777 778 Ft/m2
Jó állapotú 3. emeleti 3 szobás erkélyes lakás a belvárosban eladó
Miskolc, Belváros, Király utca, Belváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
615 068 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
72 m2-es földszinti 3 szobás tégla lakás zárt udvarban eladó
Miskolc, Belváros, Zombori utca, Belváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
618 056 Ft/m2
3 generációnak is alkalmas családi ház napelemmel, dupla garázzsal
Miskolc, Belváros, Avasalja utca, Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
279 118 Ft/m2
Újépítésű hőszivattyús 76 m2-es földszinti lakás a Hejő Residanceben!
Miskolc, Hejőcsaba, Gránátalma utca, Hejőcsaba
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 191 639 Є
907 763 Ft/m2
Baráthegyen eladó nyaralóval 3237 m2-es panorámás telek!
Miskolc, Majláth, Baráthegy dűlő, Majláth
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 639 Є
4 631 Ft/m2