Eladó ingatlanok Selyemrét (Miskolc)
Találati lista: 15
Eladó 49nm-es, földszinti lakás a Bajcsy-Zsilinszky utcában!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 833 Є
520 408 Ft/m2
Miskolcon a Selyemrét utcában eladó 36nm-es társasházi lakás
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét utca, Selyemrét
Kínálati ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 66 639 Є
666 389 Ft/m2
Miskolcon felújított 22 m2-es üzlet a Seslyemréten Eladó !
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 21 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 200 000 Ft
Korábbi ár: 22 800 000 Ft
Kalkulált ár: 58 889 Є22 800 000 Ft
963 636 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség! Miskolc – Éder György utcai 1. emeleti lakás eladó!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
552 778 Ft/m2
Felújított garzonlakás eladó a Selyemrét városrész határán
Miskolc, Selyemrét, MÁV-telep, Selyemrét
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 48 583 Є16 900 000 Ft
564 194 Ft/m2
Felújított garzonlakás eladó a Selyemrét városrész határán
Miskolc, Selyemrét, MÁV telep, Selyemrét
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 48 583 Є16 900 000 Ft
564 194 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
725 455 Ft/m2
Eladó felújítandó ház - Miskolc, Selyemrét
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
366 176 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség Miskolc
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є92 000 000 Ft
380 932 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 116nm, 65000000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є69 900 000 Ft
560 345 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 32900000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є34 500 000 Ft
567 241 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 31800000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 800 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 333 Є32 900 000 Ft
548 276 Ft/m2
293 m2-es lakóépület eladó Miskolc, Baross Gábor utcában!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
289 761 Ft/m2
293 m2-es lakóépület eladó Miskolc, Baross Gábor utcában!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
289 761 Ft/m2
1. emeleti garzon a Selyemréten
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 611 Є
386 111 Ft/m2