Eladó ingatlanok Miskolc
Találati lista: 813
ÁRCSÖKKENÉS! GYŐRI KAPUBAN LAKÁS ELADÓ!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є34 500 000 Ft
515 873 Ft/m2
Csabavezér úton, utcafrontos üzlethelyiséggel rendelkező csládi ház eladó!
Miskolc, Hejőcsaba, Hejőcsaba
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
416 667 Ft/m2
Belváros közeli, 350nm-es, magas minőségű anyagok felhasználásával készült családiház eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 128 900 000 Ft
Kalkulált ár: 357 064 Є
368 286 Ft/m2
Új építésű családi ház tervezőasztalról!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
596 330 Ft/m2
Selyemréten felújított 36 m2-es 3. emeleti erkélyes lakás eladó
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét utca, Selyemrét
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
663 889 Ft/m2
NAGYPOLGÁRI ELEGANCIA MISKOLC SZÍVÉBEN - 110 m2, PRÉMIUM FELÚJÍTÁS, DUPLA FÜRDŐ
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
726 364 Ft/m2
Igényesen felújított 82 m2-es sorház kertkapcsolattal Pereces elején
Miskolc, Pereces, Erenyő utca, Pereces
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
632 927 Ft/m2
Szirma csendes utcájában 3 szobás családi ház 1071 m2 kerttel eladó!
Miskolc, Szirma, Újkert utca, Szirma
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є49 990 000 Ft
635 000 Ft/m2
Exkluziv 345 m2-es családi ház Miskolctapolcán dupla garázzsal eladó
Miskolc, Miskolctapolca, Szathmáry Király Pál utca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
434 493 Ft/m2
Panorámás 5 szobás családi ház garázzsal eladó Berekalján
Miskolc, Berekalja, Eper utca, Berekalja
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
281 538 Ft/m2
Bükkszentlászlón 5 szobás felújítandó családi ház eladó!
Miskolc, Bükkszentlászló, Fő utca, Bükkszentlászló
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
159 218 Ft/m2
Tapolcán 7 szobás családi ház dupla garázzsal és panorámával eladó!
Miskolc, Miskolctapolca, Rézműves utca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
412 879 Ft/m2
ELADÓ CSALÁDI HÁZ MISKOLCON – GÖRÖG-SZŐLŐ UTCA
Miskolc
Kínálati ár: 38 300 000 Ft
Kalkulált ár: 106 094 Є
455 952 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca, 41nm, 27900000 Ft
Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
680 488 Ft/m2
Miskolc, belváros, 115 nm-es, nappali + 3 szobás lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
565 130 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, a Huba utcában egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található, 1+2 fél szobás, nyugati fekvésű, loggiás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
509 804 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 1,5 szobás lakás Miskolcon a Kiss Tábornok úton.
Miskolc
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
682 857 Ft/m2
Miskolc, Martinkertváros, 129 nm-es, 4 szobás sorház!
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 275 596 Є
771 240 Ft/m2
Mc, Vasvári Pál utca, 106 nm-es, 3 szobás ház!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
707 453 Ft/m2
Szentgyörgy lakóparki lakás garázzsal, tárolóval együtt!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 270 909 Ft/m2