Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15040
Eladó Téglalakás, Komárom, 54nm, 45900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
850 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
854 762 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 39400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Kalkulált ár: 109 141 Є
716 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
944 643 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
684 211 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 73nm, 48000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
657 534 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 55nm, 40000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
727 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 72nm, 92500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 233 Є
1 284 722 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 86nm, 74500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є
866 279 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Kalkulált ár: 113 546 Є
759 074 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 48000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
1 053 784 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
877 027 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 57nm, 40900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
717 544 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Bábolna, 58nm, 48500000 Ft
Bábolna
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є
836 207 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaszentmiklós, 121nm, 69500000 Ft
Dunaszentmiklós
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
574 380 Ft/m2