Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15039
Eladó Téglalakás, Tata, 83nm, 79000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
951 807 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 60nm, 69000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 150 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 82nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 58500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 063 636 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 57nm, 59900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 050 877 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 41500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
689 091 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 63nm, 59999990 Ft
Tata
Kínálati ár: 59 999 990 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
952 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 35nm, 29900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
854 286 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 55nm, 64000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є
1 163 636 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Felújítandó kis lakás Alsóvároson!
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 66 454 Є
510 426 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 000 000 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 48 700 000 Ft
Kalkulált ár: 134 903 Є
1 036 170 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
890 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
1 353 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 209 615 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є47 900 000 Ft
1 010 870 Ft/m2