Eladó üdülő, nyaraló Magyarország
Találati lista: 1342
Eladó Lakás, Siófok
Siófok, Ezüstpart
Kínálati ár: 112 200 000 Ft
Kalkulált ár: 312 535 Є
1 753 125 Ft/m2
Eladó Lakás, Balatonfenyves
Balatonfenyves, Balaton-part
Kínálati ár: 127 650 000 Ft
Kalkulált ár: 355 571 Є
2 502 941 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
815 306 Ft/m2
Szarvason impozáns, új építésű nyaraló eladó meglévő vendégkörrel
Szarvas
Kínálati ár: 270 000 000 Ft
Kalkulált ár: 752 089 Є
1 134 454 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Golop, 70nm, 2500000 Ft
Golop
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 964 Є
35 714 Ft/m2
Siófok-Sóstón hőszivattyús, újszerű nyaraló
Siófok
Kínálati ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 325 905 Є
1 539 474 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Csörög, Nincs megadva, 55nm, 34900000 Ft
Csörög, Nincs megadva
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
634 545 Ft/m2
PANORÁMÁS, 3 szobás családi ház Szigligeten eladó.
Szigliget
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 677 Є
685 571 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Ráckeve
Ráckeve
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 674 Є
450 000 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalaegerszeg, Kertváros, Azáleás
Zalaegerszeg, Kertváros, Azáleás , Kertváros
Kínálati ár: 265 000 000 Ft
Kalkulált ár: 738 162 Є
nincs megadva
Eladó üdülő, nyaraló, Felsőörs, Alsóörsi elágazás
Felsőörs, Alsóörsi elágazás
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
827 143 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonalmádi, Must utca 12
Balatonalmádi, Must utca 12
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
1 178 000 Ft/m2
Eladó balatoni panorámás nyaraló Balatonakarattyán!
Balatonakarattya
Kínálati ár: 139 500 000 Ft
Kalkulált ár: 388 579 Є
1 213 043 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szolnok
Szolnok, Üdülőterület
Kínálati ár: 16 000 000 Ft
Kalkulált ár: 44 568 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó téliesített faház, gyönyörű gyümölcsfás telekkel Balatonfüreden
Balatonfüred
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
1 128 571 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Badacsonytomaj, Badacsonytomaj
Badacsonytomaj, Badacsonytomaj
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
977 174 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Újépítésű nyaraló Siófok-Fokihegyen eladó!
Siófok
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 229 231 Ft/m2
Téliesített nyaraló | 60 m2 alapterület, 180 m2 telekterület
Szeged, Tápé, Tápé
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
533 333 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Tiszalök, Pázsit utca 9
Tiszalök, Pázsit utca 9
Kínálati ár: 36 000 Є
Kalkulált ár: 12 924 000 Ft
1 800 €/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Pákozd, Pákozd 1
Pákozd, Pákozd 1
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 716 Є
1 213 043 Ft/m2