Eladó üdülő, nyaraló Magyarország
Találati lista: 1345
Eladó pazar körpanorámával rendelkező balatonfüredi nyaralót, lépcsős kialakítású, nagyméretű, hangulatos telekkel
Balatonfüred
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
2 840 909 Ft/m2
Siófok, Aranyparton luxus családi ház eladó!
Siófok
Kínálati ár: 690 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 922 006 Є
1 977 077 Ft/m2
Eladó 200 m2-es tetőtéri NYARALÓ Balatonmáriafürdőn.
Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
325 000 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ BALATONVILÁGOSON
Balatonvilágos
Kínálati ár: 175 900 000 Ft
Kalkulált ár: 489 972 Є
1 180 537 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szentbékkálla, Szentbékkálla
Szentbékkálla, Szentbékkálla
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
441 497 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Gyomaendrőd, Olajosok útjaútja
Gyomaendrőd, Olajosok útjaútja
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
1 400 000 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Kisecset, 75nm, 29900000 Ft
Kisecset
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
398 667 Ft/m2
Megvásárlásra kínálom Hernádkak-Belegrád belterületén egy 2000 m2-es telken elhelyezkedő 60m2-es nyaralót.
Hernádkak
Kínálati ár: 15 500 000 Ft
Kalkulált ár: 43 175 Є
516 667 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalaszántó, Zalaszántó
Zalaszántó, Zalaszántó
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
237 143 Ft/m2
Kiváló helyen lévő ingatlan!
Siófok
Kínálati ár: 31 890 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 890 000 Ft
Korábbi ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 830 Є29 990 000 Ft
937 941 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Zánka, 20nm, 28000000 Ft
Zánka
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 994 Є35 000 000 Ft
1 400 000 Ft/m2
Eladó állandó lakhatásra alkalmas zártkert Kaposváron!
Kaposvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
498 333 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Nagymaros, Sóhegy, 80nm, 68000000 Ft
Nagymaros, Sóhegy
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
850 000 Ft/m2
Ahol harapni lehet a levegőt.
Zalakaros
Kínálati ár: 59 000 Є
Kalkulált ár: 21 181 000 Ft
1 135 €/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Zalaegerszeg, Egerszeghegy
Zalaegerszeg, Egerszeghegy, Egerszeghegy
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 677 Є
283 333 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Verőce, Magyarkút, 30nm, 19900000 Ft
Verőce, Magyarkút
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
663 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üdülő, nyaraló, Mindszentkálla, Mindszentkálla
Mindszentkálla, Mindszentkálla
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
744 776 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Balatonmáriafürdő, Balatonmáriafürdő
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
1 525 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
639 744 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Szentantalfa, Szentantalfa
Szentantalfa, Szentantalfa
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
932 000 Ft/m2