Eladó téglalakás Magyarország
Találati lista: 14851
Eladó téglalakás, Pécs, Budai-város
Pécs, Budai-város, Budai-város
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 100 917 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
696 203 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 103 000 000 Ft
Kalkulált ár: 285 319 Є
1 716 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 573 973 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 813 636 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 849 057 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
1 406 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
1 485 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 320 755 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
921 875 Ft/m2
Siófok belvárosban felújított belső 2 szintes 4 szobás TÉGLALAKÁS eladó
Siófok
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є
931 250 Ft/m2
VESZPRÉMI TÉGLALAKÁS AZ EGYETEMVÁROSRÉSZBEN ELADÓ!
Veszprém
Kínálati ár: 37 400 000 Ft
Kalkulált ár: 103 601 Є
1 385 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 62.400.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 62 400 000 Ft
Kalkulált ár: 172 853 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Veszprém 64.800.000 Ft
Veszprém
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 179 501 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca, 52nm, 36900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
709 615 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca, 51nm, 38400000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Mátyás király utca
Kínálati ár: 38 400 000 Ft
Kalkulált ár: 106 371 Є
752 941 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, Építők útja, 53nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 76nm, 59000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
776 316 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca, 49nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva, Gönczi Ferenc utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2