Eladó lakás Magyarország
Találati lista: 13584
Miskolcon a Selyemrét utcában eladó 36nm-es társasházi lakás
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét utca, Selyemrét
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 990 000 Ft
625 000 Ft/m2
II. emeleti, erkélyes, teljesen felújított lakás eladó!
Kecskemét
Kínálati ár: 55 600 000 Ft
Kalkulált ár: 154 017 Є
896 774 Ft/m2
110m2, azonnal birtokbavehető, Bagolyvár úton
Dunaújváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
809 091 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Liszt Ferenc utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
862 963 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
„Prémium lokáció, praktikus, modern otthon.”
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 77 500 000 Ft
Kalkulált ár: 214 681 Є
981 013 Ft/m2
Soproni belváros közeli 53m2 lakás eladó
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 073 585 Ft/m2
FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – autóbeállóval
Sopron, Pihenőkereszt
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 637 Є
1 260 652 Ft/m2
Újkertben Szép Állapotú Lakás Eladó
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 70 990 000 Ft
Kalkulált ár: 196 648 Є
1 014 143 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza, Nyírfa tér
Nyíregyháza, Nyírfa tér
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є57 900 000 Ft
720 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є61 900 000 Ft
790 278 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
996 429 Ft/m2
Belvárosi lakás eladó !
Keszthely
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
918 605 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Hernád utca
Budapest VII. kerület, Hernád utca
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 240 720 Є
1 223 944 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs
Pécs, Kertváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є49 900 000 Ft
760 317 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Pomáz, Majdán, 66nm, 95000000 Ft
Pomáz, Majdán
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 439 394 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
1 104 255 Ft/m2
Makón panel lakás eladó
Makó
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
697 917 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Szentendrei út 4
Budapest III. kerület, Szentendrei út 4, Óbuda
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
1 344 898 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є50 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2