Eladó ingatlanok Magyarország
Találati lista: 65221
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút, 180nm, 62000000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Frigyes körút
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 172 702 Є
344 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca, 72nm, 16800000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Gagarin utca
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 800 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є19 990 000 Ft
233 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Cered, Kossuth Lajos utca, 63nm, 26900000 Ft
Cered, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
426 984 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 46nm, 21690000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 21 690 000 Ft
Kalkulált ár: 60 418 Є
471 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 54nm, 17900000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
331 481 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca, 54nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 50 111 Є
333 148 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 88 579 Є
294 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 290 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Salgótarján, Városközpont, Pécskő út, 220nm, 64990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Pécskő út
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
295 409 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca, 75nm, 10000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
133 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bátonyterenye, Aradi út, 117nm, 16800000 Ft
Bátonyterenye, Aradi út
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є
143 590 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 360nm, 39900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
110 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 646 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Üzlet, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 62nm, 14990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є
241 774 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert , 90nm, 35900000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
398 889 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Somoskőújfalu, Bagókői út, 40nm, 21990000 Ft
Somoskőújfalu, Bagókői út
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 253 Є
549 750 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 791 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 969 Є
341 220 Ft/m2