Eladó ingatlanok Jász-Nagykun-Szolnok megye
Találati lista: 1971
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Tiszaföldváron eladó tégla építésű ház nagy kerttel!
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 18 990 000 Ft
Kalkulált ár: 52 897 Є
169 554 Ft/m2
kiemelt
Eladó Ház, Tiszasas
Tiszasas
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 788 Є
286 250 Ft/m2
kiemelt
Eladó Ház, Tiszasas
Tiszasas
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 318 Є
161 157 Ft/m2
kiemelt
Eladó Ház, Tiszaföldvár
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 8 999 990 Ft
Kalkulált ár: 25 070 Є
91 837 Ft/m2
kiemelt
Eladó Ház, Tiszaföldvár
Tiszaföldvár
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є
276 316 Ft/m2
Vízparti horgásznyaraló a Peresi-holtágon eladó
Mezőtúr
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
759 524 Ft/m2
Eladó tanya, Mezőtúr
Mezőtúr
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Kalkulált ár: 47 326 Є
3 942 Ft/m2
Eladó egyéb telek, Nagyrév
Nagyrév
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 786 Є
1 250 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Öcsöd
Öcsöd
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 933 Є
15 926 Ft/m2
Eladó családi ház, Jászalsószentgyörgy
Jászalsószentgyörgy
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
136 782 Ft/m2
Eladó családi ház, Jászapáti, csendes
Jászapáti, csendes
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 351 Є
269 565 Ft/m2
Szolnok belvárosában második emeleti felújított téglalakás eladó
Szolnok
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
657 407 Ft/m2
Eladó Családi ház, Karcag, Mészáros utca, 120nm, 11900000 Ft
Karcag, Mészáros utca
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є
99 167 Ft/m2
Eladó Ház, Jászszentandrás
Jászszentandrás
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 82 173 Є
304 124 Ft/m2
Eladó családi ház, Cserkeszőlő
Cserkeszőlő
Kínálati ár: 19 700 000 Ft
Kalkulált ár: 54 875 Є
328 333 Ft/m2
Eladó egyéb telek, Szolnok
Szolnok, Széchenyi városrész
Kínálati ár: 5 800 000 Ft
Kalkulált ár: 16 156 Є
1 526 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó egyéb telek, Szolnok
Szolnok, Szandaszőlős
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 20 900 000 Ft
Korábbi ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 58 217 Є22 900 000 Ft
8 819 Ft/m2
Eladó családi ház, Tószeg
Tószeg
Kínálati ár: 4 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 4 990 000 Ft
Korábbi ár: 5 990 000 Ft
Kalkulált ár: 13 900 Є5 990 000 Ft
76 769 Ft/m2
Eladó panellakás, Szolnok, Boldog Sándor István körút 1
Szolnok, Boldog Sándor István körút 1, Belváros
Kínálati ár: 22 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 700 000 Ft
Korábbi ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 231 Є24 000 000 Ft
630 556 Ft/m2
Eladó családi ház, Abádszalók, Főutca
Abádszalók, Főutca
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
346 154 Ft/m2