Eladó gyárépület Magyarország
Találati lista: 331
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 200nm, 110572000 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 110 572 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 572 000 Ft
Korábbi ár: 110 572 000 Ft
Kalkulált ár: 306 294 Є110 572 000 Ft
552 860 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 315nm, 174150900 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 174 150 900 Ft
Jelenlegi ár: 174 150 900 Ft
Korábbi ár: 174 150 900 Ft
Kalkulált ár: 482 412 Є174 150 900 Ft
552 860 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Bag, 326nm, 260800000 Ft
Bag
Kínálati ár: 260 800 000 Ft
Kalkulált ár: 722 438 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Bag, 335nm, 96212000 Ft
Bag
Kínálati ár: 96 212 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 212 000 Ft
Korábbi ár: 96 212 000 Ft
Kalkulált ár: 266 515 Є96 212 000 Ft
287 200 Ft/m2
Eladó gyárépület, Simontornya, Gyár utca 1.
Simontornya, Gyár utca 1.
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
25 000 Ft/m2
Eladó ipari, Kecskemét
Kecskemét, Kósafalu, Kósafalu
Kínálati ár: 900 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 493 075 Є
305 603 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Alsónémedi, Újtelep, 967nm, 374578087 Ft
Alsónémedi, Újtelep
Kínálati ár: 374 578 087 Ft
Jelenlegi ár: 374 578 087 Ft
Korábbi ár: 374 578 087 Ft
Kalkulált ár: 1 037 612 Є374 578 087 Ft
387 361 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Alsónémedi, Újtelep, 984nm, 1082400000 Ft
Alsónémedi, Újtelep
Kínálati ár: 1 082 400 000 Ft
Kalkulált ár: 2 998 338 Є
1 100 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Orosháza, Szentetornya, 325nm, 75000000 Ft
Orosháza, Szentetornya
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
230 769 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Sárospatak, 29580nm, 170000000 Ft
Sárospatak
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
5 747 Ft/m2
Eladó gyárépület, Berettyóújfalu, Hérnekkert
Berettyóújfalu, Hérnekkert
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 701 Є
50 000 Ft/m2
Eladó gyárépület, Komádi
Komádi
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
61 111 Ft/m2
LEVELEKEN IPARI INGATLAN ELADÓ/KIADÓ-SOKOLDALÚ HASZNOSÍTÁSI LEHETŐSÉGGEL
Levelek
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
100 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest IX. kerület, Középső-Ferencváros, 4372nm, 620000000 Ft
Budapest IX. kerület, Középső Ferencváros, Középső Ferencváros
Kínálati ár: 620 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 717 452 Є
141 812 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Csévharaszt, 2618nm, 299990000 Ft
Csévharaszt
Kínálati ár: 299 990 000 Ft
Kalkulált ár: 830 997 Є
114 587 Ft/m2
Eladó Telephely Szeghalmon!!
Szeghalom
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
118 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Telephely vállalkozók részére eladó, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
397 727 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Alsónémedi, Újtelep, 545nm, 215220500 Ft
Alsónémedi, Újtelep
Kínálati ár: 215 220 500 Ft
Jelenlegi ár: 215 220 500 Ft
Korábbi ár: 215 220 500 Ft
Kalkulált ár: 596 179 Є215 220 500 Ft
394 900 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Alsónémedi, Újtelep, 675nm, 230208750 Ft
Alsónémedi, Újtelep
Kínálati ár: 230 208 750 Ft
Jelenlegi ár: 230 208 750 Ft
Korábbi ár: 230 208 750 Ft
Kalkulált ár: 637 697 Є230 208 750 Ft
341 050 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Alsónémedi, Újtelep, 380nm, 129599000 Ft
Alsónémedi, Újtelep
Kínálati ár: 129 599 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 599 000 Ft
Korábbi ár: 129 599 000 Ft
Kalkulált ár: 359 000 Є129 599 000 Ft
341 050 Ft/m2