Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15038
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 94nm, 75000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 130nm, 65000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
500 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 68nm, 54500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є
801 471 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 64nm, 46990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
734 219 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 58nm, 54900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
946 552 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 51500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
990 385 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 44nm, 33900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
770 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 34400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 34 400 000 Ft
Kalkulált ár: 95 291 Є
625 455 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 50nm, 39500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
790 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 64nm, 35900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
560 938 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 49nm, 49900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 52nm, 33000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
634 615 Ft/m2