Eladó téglalakás az egész országban
Találati lista: 15038
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Legújabb 7 lakásos Társasház Óbudán!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 162 881 250 Ft
Kalkulált ár: 451 195 Є
1 850 923 Ft/m2
kiemelt
Legújabb 7 lakásos Társasház Óbudán!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 197 343 000 Ft
Kalkulált ár: 546 657 Є
1 897 529 Ft/m2
kiemelt
Legújabb 7 lakásos Társasház Óbudán!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 175 500 250 Ft
Kalkulált ár: 486 150 Є
1 950 003 Ft/m2
kiemelt
Legújabb 7 lakásos Társasház Óbudán!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 243 635 500 Ft
Kalkulált ár: 674 891 Є
1 818 175 Ft/m2
kiemelt
Legújabb 7 lakásos Társasház Óbudán!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 229 967 500 Ft
Kalkulált ár: 637 029 Є
1 810 768 Ft/m2
Eladó egy felújított, kertkapcsolatos, 91 nm-es lakás Fóton – kiváló lokációval!
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 94 440 000 Ft
Kalkulált ár: 261 607 Є
1 037 802 Ft/m2
Eladó hangulatos, erkélyes lakás Vác–Deákváron, parkra néző kilátással!
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
975 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 147 059 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja, Zugló
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 399 800 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 013 559 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Köfém lakótelep, Zombori utca
Székesfehérvár, Köfém lakótelep, Zombori utca
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є
1 015 306 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Belső Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XVIII. kerület, Lakatostelep, Kinizsi Pál utca
Budapest XVIII. kerület, Lakatostelep, Kinizsi Pál utca, Lakatostelep
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
1 270 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Baross utca
Budapest IV. kerület, Baross utca
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
1 546 512 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 118nm, 115000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є
974 576 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 42127700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 116 697 Є
794 862 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 36nm, 26895000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 26 895 000 Ft
Kalkulált ár: 74 501 Є
747 083 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 000 Ft
Kalkulált ár: 115 535 Є
834 160 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 24990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
757 273 Ft/m2