Eladó ingatlanok Levél
Találati lista: 68
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 46800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 800 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 362 Є50 900 000 Ft
955 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 43600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 448 Є48 900 000 Ft
947 826 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 46900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є51 900 000 Ft
1 019 565 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41700000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 47 490 000 Ft
Kalkulált ár: 116 156 Є47 490 000 Ft
1 042 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 45200000 Ft
Levél
Kínálati ár: 45 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 200 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 905 Є50 900 000 Ft
982 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 028 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 983 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 591 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 47500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є52 990 000 Ft
1 032 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 116 435 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 53nm, 52400000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 400 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є57 900 000 Ft
988 679 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 50nm, 50150000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 150 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 694 Є54 900 000 Ft
1 003 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 116 435 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 172 423 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 928 Є
1 168 571 Ft/m2
Modern családi ház eladó Levélen
Levél
Kínálati ár: 131 900 000 Ft
Kalkulált ár: 367 409 Є
1 418 280 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 141 783 Є54 900 000 Ft
565 556 Ft/m2
MODERN ELEGANCIA ÉS NAPFÉNY LEVÉL SZÍVÉBEN
Levél
Kínálati ár: 52 800 000 Ft
Kalkulált ár: 147 075 Є
1 257 143 Ft/m2