Eladó ingatlanok Levél
Találati lista: 68
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 836 Є
805 970 Ft/m2
Alkalmi vétel
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
1 090 226 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 104 000 000 Ft
Kalkulált ár: 289 694 Є
1 155 556 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Kalkulált ár: 314 485 Є
933 058 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 21 800 000 Ft
Kalkulált ár: 60 724 Є
218 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Levél, Fő utca 43
Levél, Fő utca 43
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 169 638 Є
338 333 Ft/m2
Eladó építési telek, Levél
Levél
Kínálati ár: 51 600 Є
Kalkulált ár: 18 421 200 Ft
86 €/m2
Eladó Családi ház, Levél, Petőfi Sándor utca, 92nm, 92000000 Ft
Levél, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 38900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є42 900 000 Ft
1 111 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 52900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 990 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є53 990 000 Ft
1 017 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 57nm, 57800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 003 Є61 900 000 Ft
1 014 035 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 49300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 300 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 326 Є52 500 000 Ft
1 006 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 50900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 141 783 Є
1 106 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 49000000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є51 500 000 Ft
1 042 553 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 123 398 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 983 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 600 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 306 Є46 490 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 48900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 136 212 Є54 900 000 Ft
940 385 Ft/m2