Ingatlanok Környe
Találati lista: 43
Környe- Homokdűlő eladó szőlőbirtok
Környe
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 682 Є
19 093 Ft/m2
Eladó családi ház, Környe
Környe
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є35 900 000 Ft
918 421 Ft/m2
Ha szeretnél egy darabka Gerecse-beli nyugalmat, hívj bizalommal, nézd meg személyesen, és szeress bele a tájba!
Környe, Alkotmány utca
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 50nm, 35990000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 100 251 Є
719 800 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Környe, 54nm, 16500000 Ft
Környe
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
305 556 Ft/m2
Eladó családi ház Környebányán – tágas telekkel, felújított tetővel!
Környe
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 819 Є
675 195 Ft/m2
Eladó családi ház, Környe
Környe
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
1 133 333 Ft/m2
Eladó új építésű családi ház - Környe, Vértesüdülőpark
Környe
Kínálati ár: 102 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 284 123 Є99 000 000 Ft
927 273 Ft/m2
Eladó új építésű családi ház - Környe, Vértesüdülőpark
Környe
Kínálati ár: 102 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 102 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 284 123 Є99 000 000 Ft
927 273 Ft/m2
Eladó új építésű családi ház - Környe, Vértesüdülőpark
Környe
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 140 000 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є135 000 000 Ft
1 272 727 Ft/m2
Eladó új építésű családi ház - Környe, Vértesüdülőpark
Környe
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 140 000 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є135 000 000 Ft
1 272 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Környe, 128nm, 134500000 Ft
Környe
Kínálati ár: 134 500 000 Ft
Kalkulált ár: 374 652 Є
1 050 781 Ft/m2
Környén, az Április utcában, teljes körűen felújított családi ház eladó
Környe
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є114 990 000 Ft
732 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, 175nm, 220000000 Ft
Környe
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 257 143 Ft/m2
Eladó családi ház, Környe, Kis Somló
Környe, Kis Somló
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 257 143 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 180nm, 193500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 193 500 000 Ft
Korábbi ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 538 997 Є159 600 000 Ft
1 075 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tágas új építésű családi ház a Bajcsy Lakóparkban
Környe
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 193 500 000 Ft
Korábbi ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 538 997 Є159 600 000 Ft
1 075 000 Ft/m2
Eladó modern, energiatakarékos családi ház Környèn
Környe
Kínálati ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 444 568 Є
886 667 Ft/m2
Új építésű ház a Bajcsy lakóparkban Környén!
Környe
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 235 376 Є
444 737 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 192nm, 75000000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
390 625 Ft/m2