Ingatlan Környe, eladó és kiadó ingatlanok Környén
Találati lista: 43
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Új építésű ház Környén
Környe, Bajcsy lakópark
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Kalkulált ár: 538 997 Є
1 002 591 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 193nm, 84500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 235 376 Є
437 824 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 180nm, 193500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 193 500 000 Ft
Korábbi ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 538 997 Є159 600 000 Ft
1 075 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 192nm, 75000000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
390 625 Ft/m2
Eladó kis telek pincével – mobilházra tökéletes lehetőség!
Környe
Kínálati ár: 4 200 000 Ft
Kalkulált ár: 11 699 Є
35 000 Ft/m2
Környe belterületén az Április utcában telek eladó!
Környe
Kínálati ár: 7 300 000 Ft
Kalkulált ár: 20 334 Є
24 172 Ft/m2
Eladó Telek, Környe
Környe
Kínálati ár: 19 700 000 Ft
Kalkulált ár: 54 875 Є
2 869 Ft/m2
Eladó 1874 m²-es zártkerti telek Környén.
Környe
Kínálati ár: 7 000 000 Ft
Kalkulált ár: 19 499 Є
3 735 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Környe, Szentgyörgypuszta
Környe, Szentgyörgypuszta
Kínálati ár: 71 340 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 340 000 Ft
Korábbi ár: 72 770 000 Ft
Kalkulált ár: 198 719 Є72 770 000 Ft
1 670 Ft/m2
Eladó Telek, Környe
Környe, Környebánya telep
Kínálati ár: 9 800 000 Ft
Kalkulált ár: 27 298 Є
3 347 Ft/m2
Eladó Telek, Környe
Környe, Környebánya telep
Kínálati ár: 19 700 000 Ft
Kalkulált ár: 54 875 Є
2 869 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Környe, Homokdűlő
Környe, Homokdűlő
Kínálati ár: 7 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 7 490 000 Ft
Korábbi ár: 7 990 000 Ft
Kalkulált ár: 20 864 Є7 990 000 Ft
6 784 Ft/m2
Környe Homok dűlő 1 - ben eladó 2201 nm -es, 2 bejáratos, rendben tartott telek!
Környe
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Kalkulált ár: 32 033 Є
5 225 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Környe, Környe
Környe, Környe
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
6 250 Ft/m2
Eladó 2899nm-es zártkerti telek Környén
Környe
Kínálati ár: 8 500 000 Ft
Kalkulált ár: 23 677 Є
2 932 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Környe, Környe
Környe, Környe
Kínálati ár: 240 772 500 Ft
Jelenlegi ár: 240 772 500 Ft
Korábbi ár: 245 598 750 Ft
Kalkulált ár: 670 675 Є245 598 750 Ft
3 285 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó külterületi telek, Környe, Környe
Környe, Környe
Kínálati ár: 214 020 000 Ft
Jelenlegi ár: 214 020 000 Ft
Korábbi ár: 218 310 000 Ft
Kalkulált ár: 596 156 Є218 310 000 Ft
3 002 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Környe, Környe
Környe, Környe
Kínálati ár: 64 206 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 206 000 Ft
Korábbi ár: 65 493 000 Ft
Kalkulált ár: 178 847 Є65 493 000 Ft
2 804 Ft/m2
Környén belterületi pince eladó
Környe
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 749 Є
291 667 Ft/m2
Eladó csendes, nyugodt környezetben elhelyezkedő hétvégi ház Környén!
Környe
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 500 000 Ft
Korábbi ár: 13 000 000 Ft
Kalkulált ár: 34 819 Є13 000 000 Ft
26 940 Ft/m2