Eladó panellakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 92
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 62nm, 33500000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є34 000 000 Ft
540 323 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 50nm, 37800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 105 000 Є
756 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Mártírok 52
Tatabánya, Mártírok 52
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 32 600 000 Ft
Kalkulált ár: 90 556 Є
931 429 Ft/m2
Oroszlányon 53 nm-es lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є33 990 000 Ft
620 755 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 611 Є
633 929 Ft/m2
Oroszlányban, a tóparton eladó 62nm-es 3 szobás, hallos, erkélyes lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Kalkulált ár: 94 444 Є
548 387 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
546 774 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
630 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є
613 208 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 79 167 Є
527 778 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 58 056 Є
307 353 Ft/m2