Eladó panellakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 92
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 53nm, 35990000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
679 057 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 64nm, 43500000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 120 833 Є46 400 000 Ft
679 688 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út, 53nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Táncsics Mihály út
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 611 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 53nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 41200000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 41 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 444 Є
749 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 833 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
671 429 Ft/m2
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
714 107 Ft/m2
Felújítandó lakás Tatabánya közkedvelt részén – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!
Tatabánya
Kínálati ár: 29 200 000 Ft
Kalkulált ár: 81 111 Є
811 111 Ft/m2
Oroszlányon 3 szobás, első emeleti lakás , francia erkéllyel eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 639 Є
568 793 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Eladó társasházi lakás Oroszlányon
Oroszlány, Rákóczi utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 056 Є
683 673 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kedvező fenntartás, remek lokáció.
Oroszlány
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
757 903 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
595 161 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
691 029 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
801 887 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
715 094 Ft/m2