Eladó irodák Komáromban
Találati lista: 3
Ezen a listán fizetett rangsorolással is találkozhat. Mit jelent ez?
Kredittel ellátott hirdetés
Mit jelent ez?
A kredit egy fizetési egység, amit a hirdető megvásárolt,
Eladó Iroda, irodaház, Komárom, Nincs megadva, Igmándi út, 26nm, 37300000 Ft
Komárom, Nincs megadva, Igmándi út
Kínálati ár: 37 300 000 Ft
Kalkulált ár: 103 324 Є
1 434 615 Ft/m2
Alapterület
26.00 m2
Telekterület
-
Szobaszám
1
Emelet
-
Eladó Iroda, irodaház, Komárom, Nincs megadva, Klapka György utca, 41nm, 45000000 Ft
Komárom, Nincs megadva, Klapka György utca
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
1 097 561 Ft/m2
Alapterület
41.00 m2
Telekterület
-
Szobaszám
-
Emelet
földszint
MODERN, FÖLDSZINTI IRODA KOMÁROMBAN – IDEÁLIS VÁLLALKOZÁSÁNAK VAGY BEFEKTETÉSNEK!
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 62 290 000 Ft
Kalkulált ár: 172 548 Є
1 245 800 Ft/m2
Alapterület
50.00 m2
Telekterület
-
Szobaszám
2
Emelet
-
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!