Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Lukács utca
Budapest II. kerület, Lukács utca
Kínálati ár: 320 000 Ft
Jelenlegi ár: 320 000 Ft
Korábbi ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є350 000 Ft
4 923 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Bem rakpart
Budapest II. kerület, Bem rakpart
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 524 Є
6 875 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, Bem rakpart, 125nm, 849000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Bem rakpart, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 849 000 Ft
Kalkulált ár: 2 352 Є
6 792 Ft/m2
Kiadó Lakás, Üröm Tücsök köz 350.000 Ft
Üröm, Tücsök köz
Kínálati ár: 350 000 Ft
Jelenlegi ár: 350 000 Ft
Korábbi ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є360 000 Ft
5 000 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest V. kerület Irányi utca 660.000 Ft
Budapest V. kerület, Irányi utca
Kínálati ár: 660 000 Ft
Kalkulált ár: 1 828 Є
9 041 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є180 000 Ft
3 542 Ft/m2
Gabona lakóparkban nappali+2 szobás lakás kiadó
Debrecen, Homokkert, Híd utca, Homokkert
Kínálati ár: 350 000 Ft
Jelenlegi ár: 350 000 Ft
Korábbi ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є370 000 Ft
5 645 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Bihari János utca
Budapest V. kerület, Bihari János utca
Kínálati ár: 230 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 Ft
Korábbi ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є220 000 Ft
5 897 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca
Kínálati ár: 770 000 Ft
Kalkulált ár: 2 133 Є
7 700 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Kínálati ár: 499 000 Ft
Kalkulált ár: 1 382 Є
5 544 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
5 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasadi út
Budapest XI. kerület, Sasadi út
Kínálati ár: 220 000 Ft
Jelenlegi ár: 220 000 Ft