Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2775
Kiadó téglalakás, Budapest V. kerület, Múzeum körút
Budapest V. kerület, Múzeum körút
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
5 091 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Szentimreváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 Є
5 714 Ft/m2
Kiadó panellakás, Balassagyarmat, Frekventált
Balassagyarmat, Frekventált
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 332 Є
2 308 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Kínálati ár: 380 000 Ft
Kalkulált ár: 1 053 Є
5 588 Ft/m2
A 18.KERÜLETBEN 2 SZOBÁS, BÚTOROZOTT LAKÁS KIADÓ!
Budapest XVIII. kerület, Havanna utca
Kínálati ár: 210 000 Ft
Jelenlegi ár: 210 000 Ft
Korábbi ár: 225 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є225 000 Ft
3 750 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 260 000 Ft
Kalkulált ár: 720 Є
4 815 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Szépilona
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 886 Є
5 926 Ft/m2
Kiadó 62 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 350 000 Ft
Jelenlegi ár: 350 000 Ft
Korábbi ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є370 000 Ft
5 645 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VII. kerület, István utca
Budapest VII. kerület, István utca
Kínálati ár: 360 000 Ft
Kalkulált ár: 997 Є
3 273 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VII. kerület, Dózsa György út
Budapest VII. kerület, Dózsa György út
Kínálati ár: 480 000 Ft
Kalkulált ár: 1 330 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest VI. kerület, Teréz körút
Budapest VI. kerület, Teréz körút
Kínálati ár: 900 000 Ft
Kalkulált ár: 2 493 Є
6 338 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest II. kerület, Török utca
Budapest II. kerület, Török utca
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
5 556 Ft/m2
Plaza közeli földszinti 54 nm-es ingatlan kiadó, lakás, vagy üzleti célra.
Eger, Belváros
Kínálati ár: 159 000 Ft
Kalkulált ár: 440 Є
2 944 Ft/m2
Kiadó Lakás, Szeged Dáni János utca 290.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Dáni János utca, Szeged Belváros
Kínálati ár: 290 000 Ft
Jelenlegi ár: 290 000 Ft
Korábbi ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 803 Є250 000 Ft
3 766 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Debrecen, Vezér ltp.
Debrecen, Vezér ltp., Vezér ltp.
Kínálati ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 748 Є
3 971 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest XIV. kerület Ormánság utca 260.000 Ft
Budapest XIV. kerület, Ormánság utca
Kínálati ár: 260 000 Ft
Jelenlegi ár: 260 000 Ft
Korábbi ár: 290 000 Ft
Kalkulált ár: 720 Є290 000 Ft
5 200 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó 56 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdőalja, Nagyerdőalja
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
3 571 Ft/m2
Kiadó 54 m2 panel lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 240 000 Ft
Jelenlegi ár: 240 000 Ft
Korábbi ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 665 Є250 000 Ft
4 444 Ft/m2
Kiadó 38 m2 tégla lakás, Debrecen
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 637 Є
6 053 Ft/m2
Egyetemhez közel 3 szobás lakás kiadó
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdei körút, Nagyerdő
Kínálati ár: 210 000 Ft
Jelenlegi ár: 210 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є230 000 Ft
2 958 Ft/m2