Kiadó lakás az egész országban
Találati lista: 2777
Kiadó téglalakás, Budapest IX. kerület, Ráday utca
Budapest IX. kerület, Ráday utca
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 693 Є
5 102 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Prohászka Ottokár utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Prohászka Ottokár utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 542 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 213nm, 700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 700 000 Ft
Kalkulált ár: 1 939 Є
3 286 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Ács, 107nm, 650000 Ft
Ács
Kínálati ár: 650 000 Ft
Kalkulált ár: 1 801 Є
6 075 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 129nm, 370000 Ft
Tata
Kínálati ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 1 025 Є
2 868 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 94nm, 280000 Ft
Tata
Kínálati ár: 280 000 Ft
Kalkulált ár: 776 Є
2 979 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 133nm, 450000 Ft
Tata
Kínálati ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 247 Є
3 383 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 81nm, 350000 Ft
Tata
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 970 Є
4 321 Ft/m2
Kiadó Panellakás, Tatabánya, 52nm, 180000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
3 462 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 45nm, 210000 Ft
Tata
Kínálati ár: 210 000 Ft
Kalkulált ár: 582 Є
4 667 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Tata, 77nm, 300000 Ft
Tata
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 896 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 53nm, 170000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 471 Є
3 208 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Komárom, 75nm, 200000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 554 Є
2 667 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Törökőr, 29nm, 180000 Ft
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 499 Є
6 207 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Szeged
Szeged, Alsóváros
Kínálati ár: 220 000 Ft
Kalkulált ár: 609 Є
3 667 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Jászberény
Jászberény
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
2 941 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó társasházi lakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület, Németvölgy
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
3 947 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 831 Є
4 918 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Libakert
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 443 Є
4 324 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Debrecen
Debrecen, Mesterfalva
Kínálati ár: 345 000 Ft
Kalkulált ár: 956 Є
7 667 Ft/m2