Eladó ingatlanok Hajdú-Bihar megye
Találati lista: 2640
Eladó családi ház, Debrecen, Kondoros
Debrecen, Kondoros, Kondoros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
798 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen, Józsa
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 019 Є
761 386 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Nagyerdő
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
779 688 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Hajdúböszörmény, Belváros
Hajdúböszörmény, Belváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
943 636 Ft/m2
Nagyszerű vétel
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Júliatelep
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є
1 099 000 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Eladó ikerház, Debrecen
Debrecen, Józsa
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
835 714 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Ondód
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
957 143 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Biharikert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 250 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Újkert
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 029 231 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Vénkert
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 461 538 Ft/m2
Debrecen Újkert, Jerikó utcán 54nm, 2szobás, loggiás, étkezőkonyhás, nyugati tájolású karbantartott lakás eladó!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
961 111 Ft/m2
Eladó 2 szobás lakás!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 115 385 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Bíbic utca
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
716 049 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Laktanya utca
Kínálati ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 261 773 Є
1 350 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Víztorony utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
1 261 765 Ft/m2
Eladó Ház, Mikepércs
Mikepércs
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
959 677 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Zsáka
Zsáka, lakóövezet, Deák F utca
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 086 Є
116 667 Ft/m2
Eladó Ház, Komádi
Komádi, lakóövezet, Dózsa György utca
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
138 686 Ft/m2
Eladó Ház, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu, lakóövezet, Mátyás utca
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
552 632 Ft/m2
Eladó Ház, Komádi
Komádi, lakóövezet, Jókai utca
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
200 000 Ft/m2